گروه مپنا

گروه مپنا

گروه مپنا مجموعه‌ای صنعتى است مشتمل بر شرکت گروه مپنا به عنوان شرکت مادر، به همراه شرکت‌هاى متعدد تخصصى تابعه و وابسته به آن است. گروه مپنا، با عنوان «شرکت مدیریت پروژه‌های نیروگاهی ایران» یا به اختصار «مپنا» در ۲۲ مرداد ماه سال ۱۳۷۲ خورشیدی تأسیس ‌شد.

گروه مپنا
توگا

توگا

شركت توگا به عنوان بخشی از گروه مپنا و به منظور افزايش ارزش ارايه شده به مشتريان اين گروه، نقش يك تأمين‌کننده‏ مطمئن و برتر محصولات و خدمات مربوط به توربين و ساير تجهيزات دوار را در گروه ايفا نموده است.

اين شركت بر آن است تا محصولات و خدمات مورد درخواست در محدوده وسيعی از مشتريان داخل و خارج كشور را ارايه كند، به طوری كه با كارايی و هزينه مناسب، همراه با پشتيبانی فنی برتر، به عنوان يك تأمين‌كننده قابل اعتماد در صنايع نيروگاهی و نفت و گاز شناخته شود.

مکو

شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو)، یک بنگاه اقتصادی دانش بنیان ایرانی است که در سال ۱۳۸۳ و در منطقه فردیس کرج تاسیس گردیده است.

به همراه شرکت‌های زیر مجموعه خود، در زمینه توسعه، طراحی و ساخت انواع سیستم‌های اتوماسیون و کنترل فرآیندهای صنعتی، سیستم‌های حفاظت، تحریک و درایو، تحت عنوان تجهیزات برق و کنترل نیروگاهی، سایت‌های نفت و گاز و… .

مکو
فهرست