شرکت رابین ویستا سیستم در سال 1399 با هدف اثرگذاری و بهبود کیفیت فضای کسب و کار شروع به فعالیت کرد. و اکنون در زمینه پیاده سازی SAP HCM بالاخص درحوزه های مدیریت پرسنل، ساختارسازمانی، جذب و استخدام، مدیریت کارکرد. توسعه پرسنلی و آموزش و ارائه خدمات پرتال سازمانی (Fiori) همچنین درسایر حوزه ها ( فروش، خرید، تولید، مالی و … ). در بستر سیستم جامع بین المللی برنامه ریزی منابع سازمانی SAP به ارائه راهکارهای فناوری اطلاعات مشغول است.
این شرکت با همکاری با مشاوران با تجربه در بازار ایران و مشاوران بین المللی، تجربه پیاده سازی بیش از ده پروژه فعال را دارد. از جمله هلدینگ پتروپارس، هلدینگ بوتان، موسسه ثامن الائمه، بانک سامان. و درحال حاضر شرکت های هلدینگ زر، فروشگاه های زنجیره ای رفاه، هلدینگ ماموت، گروه مپنا و…  در رزومه شرکت رابین ویستا سیستم با استفاده از بهروش های جهانی SAP می باشد.

نحوه پیاده سازی مشتمل بر استفاده از متودولوژی ASAP درشناسایی فرایندهای جاری سازمان ها در جلسات مشترک با مشتری. برای به هدف رسیدن فرایند های استاندارد و سپس پیاده سازی فرایندها در سیستم می باشد. مرحله بعد آموزش و تست سیستم، انتقال اطلاعات و دسترسی ها به ترتیب انجام گرفته و پس از اجرا، پشتیبانی مشتریان آغاز می گردد.
با توجه به تجربه زیاد این شرکت در حوزه منابع انسانی در تولید محصولات و خدمات مختلف و بومی سازی SAP منطبق با قوانین وزارت کار، دارایی، بیمه و امور مالیاتی ایران و ارائه بهترین فرایندهای قانونی و عرفی کشور در کمترین زمان ممکن پیاده سازی انجام و اجرایی می گردد.
شرکت رابین ویستا آماده ارائه خدمات توسعه SAP و فیوری برای پروژه های پیاده سازی شده و ارایه خدمات مشاوره و آموزش در این حوزه نیز است.

رابین ویستا سیستم

اطلاعات تماس

home

کرج – شاهین ویلا

phone

09054466435

سامان رضاالله

معرفی اعضا

سامان رضاالله بیش از 10 سال سابقه در حوزه مشاوره و پیاده سازی سیستم های ERP بالاخص SAP HCM را دارا بوده. در اکثر پروژه های موفق پیاده سازی شده منابع انسانی ایران از جمله هلدینگ پتروپارس، گروه صنعتی بوتان، شرکت ثامن عصر ارتباط، بانک سامان. گروه صنعتی زر، گروه ماموت، فروشگاه زنجیره ای رفاه مشارکت یا مدیریت داشته است. همچنین مدیریت پروژه پیاده سازی SAP در شرکت های تولیدی گروه صنعتی زر و فروشگاه زنجیره ای رفاه را به عهده داشته است.
رابین ویستا با متخصص ترین مشاوران سپ در کشور آمادگی ارائه خدمات پیاده سازی و بهبود سیستم های SAP می باشد.

فهرست