شرکت رابین ویستا سیستم در سال 1399 با هدف اثرگذاری و بهبود کیفیت فضای کسب و کار شروع به فعالیت کرد و اکنون در زمینه پیاده سازی SAP HCM بالاخص درحوزه های مدیریت پرسنل ،ساختارسازمانی، جذب واستخدام، مدیریت کارکرد ،توسعه پرسنلی و آموزش و ارایه خدمات پرتال سازمانی (Fiori) همچنین درسایر حوزه ها ( فروش، خرید؛ تولید، مالی و … ) در بستر سیستم جامع بین المللی برنامه ریزی منابع سازمانی SAP به ارائه راهکارهای فناوری اطلاعات مشغول است.
این شرکت با داشتن و همکاری با مشاوران با تجربه در بازار ایران و مشاوران بین المللی، تجربه پیاده سازی بیش از ده پروژه فعال من جمله هلدینگ پتروپارس ،شرکت کروز ،هلدینگ بوتان، موسسه ثامن الائمه، بانک سامان و درحال حاضر شرکت های هلدینگ زر، فروشگاه های زنجیره ای رفاه، هلدینگ ماموت در رزومه شرکت رابین ویستا سیستم با استفاده از بهروش های جهانی SAP می باشد .
نحوه پیاده سازی مشتمل بر استفاده از متودولوژی ASAP درشناسایی فرایندهای جاری سازمان ها در جلسات مشترک با مشتری، به هدف رسیدن به فرایند های استاندارد و سپس پیاده سازی فرایندها در سیستم می باشد. درمرحله بعد آموزش و تست سیستم ، انتقال اطلاعات، دسترسی ها به ترتیب انجام گرفته و پس از تحویل و اجرای سیستم ،پشتیبان مشتریان آغاز می گردد.
با توجه به تجربه زیاد این شرکت در این حوزه در تولید محصولات و خدمات مختلف و بومی سازی SAP منطبق با قوانین وزارت کار، دارایی، بیمه و امور مالیاتی ایران و ارایه بهترین فرایندهای قانونی و عرفی کشور در کمترین زمان ممکن پیاده سازی انجام و اجرایی می گردد.
شرکت رابین ویستا سیستم آماده ارایه خدمات توسعه SAP و فیوری برای پروژه های پیاده سازی شده و ارایه خدمات مشاوره و آموزش در این حوزه نیز است.

اطلاعات تماس

home

کرج – شاهین ویلا

phone

09054466435

فهرست